Nezávislý test produktu URGO Bradavice: Doporučuje 90 % uživatelů

V průběhu letních měsíců proběhlo velké nezávislé testování kryoterapeutického přípravku pro léčbu bradavic URGO bradavice. Ve spolupráci s online magazínem Bety.cz bylo vybráno 61 čtenářek, které dostaly možnost přípravek vyzkoušet na vlastní kůži a následně ohodnotit jeho efektivitu.

 

Nezávislé testování ukázalo, že celých 90 % uživatelů bylo s účinky produktu URGO Bradavice spokojeno a pomohl jim s terapií bradavic.

 

Přípravek URGO Bradavice účinkuje na principu hlubokého zmrazení bradavice až ke kořínkům. Hluboké zmrazení tekutým dusíkem, nebo-li kryoterapie, je bezbolestná metoda odstranění bradavic, která je dermatology považována za vůbec nejúčinnější způsob terapie bradavic. Zatímco v minulosti byla kryoterapie výsadou dermatologických ordinací, nyní je možné tento způsob léčby aplikovat v klidu a pohodlí domova bez nutnosti návštěvy lékaře.

Váháte, zda přípravek vyzkoušet? Nechte se přesvědčit konkrétními zkušenostmi a hodnocením uživatelů. Najdete je na stránkách online magazínu Bety.cz zde.

 

Sdílet